Перейти до основного вмісту

"Спільно до навчання дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) підтримка "Нова Українська Школа"


Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки. У цьому навчальному році освітня реформа "Нова Українська Школа" перейшла в середню ланку.
Сьогодні класним керівникам 5-х класів передали необхідну комп'ютерну техніку придбану в рамках ініціативи "Спільно до навчання дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, що реалізується в партнерстві з Асоціацією міст України. Зокрема, це ноутбуки та проєктор.





Освітній галузі міська влада приділяє особливу увагу, так було до війни і навіть зараз намагаються тримати цей вектор.  


Поступово оновлюється матеріально-технічна база, спрямована на захист прав кожної дитини та створення можливостей безперервного навчання під час війни.

Разом до перемоги!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Піфагор Самоський (близько 580—500 pp. до н. е.)

Після Фалеса Мілетського визначну роль у розвитку математики відіграв видатний представник еллінської культури – філософ і математик Піфагор.   Точних історичних даних про життя і діяльність Піфагора не збереглося. За переказами, Піфагор народився близько 580 р. до н.е. на о.Самос біля іонійського узбережжя Середземного моря, в багатій купецькій сім'ї. Перші наукові знання він здобув від ученого Ферекіда з м. Сіроса. Згодом Піфагор познайомився з уже відомим на той час філософом-математиком Фалесом і за його порадою вирушив до Єгипту – центру тодішньої наукової і дослідницької діяльності. Проживши в Єгипті 22роки і у Вавілоні 12 років, він здобув глибокі знання з природни­чих і математичних наук. Повернув­шись на о. Самос, Піфагор плану­вав створити філософську школу. Але з невідомих причин він незаба­ром залишив Самос і оселився в м. Кротоні — грецькій колонії на півдні Італії. Тут Піфагор знайшов сприятливі умови для своєї діяльно­сті. Він зібрав навколо себе групу однодум

Засідання МО

 У середу 5 квітня відбулося засідання методичного об'єднання вчителів математики, фізики, інформатики, технологій. На засіданні було підведено підсумки за період навчання у ІІ семестрі, розглянуто ряд питань: "Особливості підготовки учнів до ЗНО" - Костюкевич П.П, Левицький Я.В, презентація STEAM - проєктів  ( Ніколайченко Н.В, Цима С.В, Зарва Н.О.). Сплановано роботу на ІІ семестр.

Обери майбутню професію

11 квітня відбувся профорієнтаційний захід «Якісна профільна освіта кожній дитині» в рамках проєкту «Обери майбутню професію». Управління освіти Кропивницької міської ради організувало захід на базі Кіровоградського фахового медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна.